Szkła okularowe

Szeroki wybór soczewek okularowych sprawia, że możemy jeszcze lepiej dopasować konkretny rodzaj szkła do naszego stylu życia. W ofercie naszego salonu znajdą Państwo wiele rodzajów szkieł przeznaczonych do konkretnych wad wzroku oraz warunków, w jakich najczęściej Państwo przebywacie.

 

podstronaszklaUmożliwiamy przygotowanie okularów wyposażonych w soczewki:

  • dwuogniskowe
  • wieloogniskowe progresywne
  • fotochromowe
  • polaryzacyjne
  • soczewki do jazdy nocnej

 

Soczewki dwu- i wieloogniskowe łączą w sobie różne moce korekcyjne. Dzięki temu istnieje możliwość stworzenia jednych okularów używanych zarówno do czytania, jak i obserwacji przedmiotów znajdujących się na dalszym planie.

Soczewki fotochromowe i polaryzacyjne stworzone zostały dla osób, które dużo czasu spędzają na zewnątrz. Specjalna warstwa fotochromowa zaciemnia soczewkę w momencie, gdy padają na nią promienie słoneczne. Polaryzacja z kolei niweluje odbłyski światła od lśniących powierzchni, dzięki czemu stosowana jest przede wszystkim przez kierowców.

Specjalne soczewki do jazdy nocnej wyposażono w powłokę poprawiającą widoczność zarówno w nocy, jak i o wschodzie/zachodzie słońca, w deszczu oraz we mgle.

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie profesjonalna obsługa pomoże dobrać soczewki najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb!